اساسا چرا پکیج خراب می شود؟ اگر روزی پکیج ما خراب شد باید به کجا برای تعمیر مراجعه کنیم؟ ما به تمامی سوالات شما در این مقاله پاسخ خواهیم داد.

تعمیرات پکیج به صورت کاملا تخصصی در مجموعه فنی تخصصی ونداد تهویه سپهر انجام می شود. این شرکت در حوزه فروش انواع پکیج دیواری، انواع رادیاتور، انواع استخر و خدمات تاسیساتی فعالیت می نماید.

به عبارتی این شرکت در حیطه تعمیرات پکیج در اصفهان توانسته است جایگاه خوبی را در میان رقبا بدست آورد.

اجرای رادیاتور پکیج به بررسی فنی و بسیار دقیقی احتیاج دارد. مهندسان تاسیسات مجموعه ما قبل از خرید شما به مکان شما مراجعه نموده و بازدید کلی را انجام خواهند داد.

در میزان و شدت خرابی، پکیج بهتر است یا شوفاژ؟

تعمیرات پکیج در اصفهان
تعمیر پکیج یا رادیاتور پنلی

در زمان های قدیم استفاده و به کار گیری از شوفاژ برای ساختمان ها بسیار رایج بود. برای نصب شوفاژ باید حتما قسمتی را در منازل به عنوان موتورخانه در نظر می گرفتند و ه چند وقت یکبار یا شوفاژ دچار خرابی می شد و آب از آن خارج می شد.

با ظهور پکیج، اختصاص فضایی به عنوان موتور خانه از بین رفت. نصب پکیج نیاز به لوله گذاری در کف ساختمان دارد. البته لازم به ذکر است که در مدل های قرنیزی لوله ها از گوشه و کنار دیوار عبور می کنند. شما فقط یک بار ساختمان را بنایی می کنید.

هر چند وقت یکبار پکیج نیاز به هواگیری دارد که شما می توانید در خانه این کار را انجام بدهید. رادیاتور پکیج های پنلی و پره ای عموما دچار خرابی نمی شوند. عمر پکیج بسیار بالاست و مصرف انرژی بسیار کمتری نسبت به بخاری و شوفاژ دارد.

تنها ایرادی که می توان از پکیج گرفت، هزینه نصب و اجرای بالای آن است. ولی خیالتان از این بابت جمع باشد. چرا که یک بار هزینه می کنید و از پرداخت هزینه های گزاف گاز درامان خواهید بود.

خدمات تعمیرات پکیج در کرمان

نصب و راه اندازی و اجرای پکیج در شهر کرمان انجام می شود. آماده همکاری با پیمانکاران ساختمانی هستیم. برای برج ها، آپارتمان ها، بیمارستان ها، کلیه ساختمان های تجاری، باشگاه ها و مراکز خرید خدمات اجرای پکیج به مطلوب ترین شکل ممکن انجام می شود.

خدمات تعمیرات پکیج در کرمان را به ونداد تهویه سپهر بسپارید. به عبارتی پس از خرید پکیج خدمات پشتیبانی را نیز تیم ما بر عهده می گیرد.

خدمات تعمیر پکیج در اصفهان

شرکت ما در شهر اصفهان به ارائه خدمت می پردازد. با این حال آماده ایم تا برای تمامی شهرهای ایران خدمت رسانی نماییم. اگر قصد دارید پکیج بخرید و یا قصد دازید که به تعمیرات پکیج بپردازید تیم ما آماده ارائه خدمت می باشد.

خدمات تعمیرات پکیج در اصفهان چه مواردی را شامل می شود؟

تعمیرات پکیج در اصفهان
خوب گرم نشدن پکیج

یک پکیج ممکن است بر اثر عوامل مختلفی دچار آسب دیدگی شود. در حالت کلی شما باید هر چند وقت یک بار پکیج را هواگیری کنید. هوای داخل خانه وارد پکیج شده و عملکرد دستگاه را ممکن است کمی تحت الشعاع قرار بدهد.

برای هواگیری می توانید با ونداد تهویه سپهر در تماس باشید تا این کار را برای شما انجام بدهد.

تعمیرات برد پکیج

تمامی قطعاتی که به پکیج دستور می دهد تا روند کارش را به طور مطلوب انجام دهد، بر روی برد قرار دارد. به عبارتی برد پکیج بین دیگر قطعات ارتباطی را برقرار می نماید.

اگر پکیج درست کار نکند، شاید لازم باشد که برد را برسی و تعمیر نمود. تعمیر برد وظیفه ی تعمیر کار برد الکترونیک می باشد.

ال سی دی که بر روی پکیج نصب می باشد نیز روند کارش به برد الکترونیک مربوط است.

تعمیرات جرقه پکیج

گاهی اوقات ممکن است که جرقه پکیج دچار آسیب دیدگی شود و یا درست جرقه نزد. یکی از خدماتی که مرکز تعمیرات پکیج در اصفهان انجام می دهد، تعمیر جرقه پکیج است.

پکیج قابل تعمیر بوده و در برخی مواقع باید به طور کلی تعویض گردد.

تعمیرات پمپ سیرکولاسیون

وظیفه پمپ سیرکولاسیون تنظیم فشار آب گرم و گرمایش می باشد. در حقیقت وقتی که فشار آب داخل ساختمان به طور ناگهتانی کاهش پیدا می کند، وظیفه این پمپ تنظیم فشار آب است. به عبارتی فشار آب را افزایش می دهد.

اگر این پمپ بنا به دلایلی نامشخص خراب شود، باید به تعمیر این پمپ بپردازید. مرکز تعمیرات پکیج که همان ونداد تهویه سپهر می باشد، کار تعمیرات پمپ سیرکولاسیون که زیرمجموعه ای از تعمیرات پکیج را شامل می شود، به نحو مطلوب انجام می دهد.

پکیج دارای اجزای دیگری نیز می باشد که ممکن است در طول روند کار دچار آسیب هایی گردد.

نکته مهم) اما گاهی اوقات قطعه خراب نبوده و علت کار نکردن پکیج مربوط به پرشر سوئیچ هوا یا فن می باشد. روشن و خاموش شدن فن می تواند در روند کار پکیج تاثیر گذار باشد.

هزینه تعمیرات پکیج در اصفهان

تعمیرات پکیج در اصفهان

نمی توان در این خصوص نرخ دقیقی را ارائه نمود. زیرا ساز و کار پکیج ها با یکدیگر متفاوت می باشند. گاهی اوقات پکیج سرویس اساسی لازم دارد. در صورتی که پکیج دارای چند ایراد بزرگ بوده باشد، هزینه تعمیر بیشتر می شود.

در صورتی که برد دستگاه مشکل داشته باشد باید تعمیرکار برد الکترونیک آن را تعمیر نماید. به همین دلیل باید دستمزد جداگانه ای را به تعمیرکار برد الکترونیک پرداخت نمایید.

در حالت کلی تعویض قطعات و نصب آن ها زیاد هزینه ای را در بر ندارد. همچنین هواگیری پکیج نیز توسط مجموعه ما انجام می شود و نسبت به خدمات دیگر مجموعه هزینه کمتری دارد.

نوع و برند پکیج نیز در تعیین دستمزد تعمیرات پکیج کاملا اثر گذار می باشد.

چرا باید به ونداد تهویه سپهر اعتماد کنیم

مرکز ما قدمتی طولانی در زمینه تعمیرات، اجرا و نصب پکیج دارد. ما با مجرب ترین و حاذق ترین تکنسین های تعمیرات پکیج و همچنین برجسته ترین مهندسان گرد هم اماده ایم تا مشکل شما را به اصولی ترین شکل ممکن حل کنیم.

استفاده از قطعات ارجینال و اصلی به جای قطعات فیک یا تقلبی توسط تعمیرکاران ما انجام می شود.

در سریع ترین زمان ممکن خدمات تعمیر پکیج در منزل را انجام خواهیم داد.

مرتبط با مقاله نگارش شده:

ونداد تهویه سپهر، نماینده رسمی رادیاتور پنلی آتربان در استان اصفهان می باشد

نصب پکیج زمینی آلزان توسط ونداد تهویه سپهر

فهرست