گروه صنعتی خسرو نیکو پلاست از جمله پیشگامان تولید انواع لوله و اتصالات آتاپایپ یعنی الیاف سیمانی، پی وی سی و ورق های آردواز می باشد. این شرکت در سال ۱۳۶۸ در مساحتی بالغ بر ۵۰ هزار متر مربع تاسیس گردید و  در طی این چند دهه امروزه در شمال غرب کشور واقع در خسروشاه تبریز به بزرگ ترین و مدرن ترین تولید کنندگان این محصولات تبدیل شده است.

شرکت آتاپایپ علاوه بر همکاران رسمی شرکت، دارای خانواده بزرگ تری است که در قالب نمایندگان رسمی، عاملین فروش، مهندسین، مجریان و پیمانکاران شامل می باشند. این خانواده برا توسعه این گروه و رسیدن به اهداف آن، به عنوان شاخص ترین تولید کنندگان این محصولات اقدام به تولید انواع لوله و اتصالات ۵ لایه پلیمری، تجهیزات سرمایشی و گرمایشی نموده است.


دفتر فنی و مهندسی گروه صنعتی خسرو نیکو پلاست

این دفتر متشکل از گروه مهندسین مجرب و کادر فنی، با سالها تجربه در امر طراحی و نظارت سیستم های نوین گرمایشی، سرمایشی و تحقیقات آماده تهیه نقشه های گرمایش و سرمایش از کف، نظارت بر نحوه اجرای سیستم گرمایش از کف و رادیاتور، تست نهایی لوله ها، مشاوره در امر طراحی و نظارت و اجرای صحیح ساختمان ها، لوله و اتصالاتU.P.V.C لوله اتصالات الیاف سیمانی و ورق های آرواز می باشد. همچنین این گروه با سالها تجربه و تحقیق در امر آموزش نحوه اجرای سیستم گرمایش و سرمایش و کار با دستگاه پرسی، آماده آموزش مجریان عزیز و اخذ گواهی نامه مهارت از فنی و حرفه ای می باشد.

شرکت تاسیسات ونداد تهویه سپهر نماینده فروش لوله و اتصالات آتاپایپ در استان اصفهان

شرکت تاسیسات ونداد تهویه سپهر نماینده فروش لوله و اتصالات آتاپایپ در استان اصفهان
فهرست