یکی از عمده ترین محصولات آتربان، رادیاتور آتربان می باشد که به طرز وسیعی در سراسر کشور مخاطبان عام و خاص خود را دارد. ویژگی های عمده این رادیاتور آتربان به شرح زیر می باشد:

  • دارای طرح و شکل شبکه ای به گونه ای که آن را از سایر شکل های معمول رادیاتورهای پنلی متمایز می کند و به مصرف کننده قدرت انتخاب بیشتری  در طراحی محیط می دهد
  • استفاده از مواد اولیه استاندارد و با کیفیت بالا و نیز رعایت کلیه استانداردها و دستورالعمل های کیفی در ساخت محصول
  • حجم آب گیری مناسب، عملکرد گرمایی چشمگیر به همراه بازده حرارتی بالا
  • قابلیت نصب دو طرفه
  • قابل ارائه در دو عرض متفاوت (۶۵ و ۱۰۰ میلی متر) بر حسب سلیقه و نیاز مشتری که صرفه جویی در فضای محیط را امکان پذیر می سازد
  • عدم وجود زوایای تیز و خطر آفرین و ارگونومی مناسب جهت کاربری مسکونی
  • طراحی صحیح  بجهت عبور جریان آب با سرعت مناسب در داخل رادیاتور و کاهش رسوبات به حداقل ممکن
  • قابل ارائه در انواع در دو نوع دو و سه پره با و بدون کنوکتور (توانایی تولید رادیاتور از نوع دوپره ساده PP تا سه پره و چهار کنوکتور PKKPKKP). استفاده از رادیاتورهای سه پره باعث می شود تا در جایی که امکان تغییر یا اضافه نمودن انشعابات وجود ندارد از همان انشعاب موجود استفاده و گرمای مناسب دریافت نمود. لذا به جهت صرفه جویی در هزینه های لوله کشی و  تغییرات مجدد انشعابات دارای مزیت می باشد.
  • به دلیل ماهیت ساختار این رادیاتورها (استفاده از ورق های فولادی) برای  واحدهای استفاده کننده از پکیج نیز انتخاب مناسبی می باشند

 

درباره شرکت آتربان

خط تولید رادیاتور آتربان توسط شرکت آتربان در سال 1381 راه اندازی شد. این شرکت در زمینه ساخت رادیاتورهای صنعتی گوناگون و ماشین آلات و تجهیزات تخصصی و پیچیده برای شرکت های تابعه وزارتخانه نیرو و نفت فعالیت می کند. در طی این سال ها، این مجموعه انواع رادیاتورهای خانگی را ساخته و به بازار عرضه کرده است تا در این حوزه همواره و به صورت مستمر در بخش های تولید و عرضه ارتقاء پیدا کند.

تلاش تمامی نیروهای فعال در مجموعه تولیدی آتربان، باعث پیشرفت چشمگیر، ارتقای سطح کیفی محصولات شرکت و همچنین تنوع و تعداد آن ها شده است. گواهینامه ها و تاییدیه های کیفی و فنی موید خوبی بر اثبات این ادعا می باشد.

در نتیجه شرکت آتربان در طی این سال ها  از جمله شرکت های صاحب نام در صنعت تولید و عرضه رادیاتور پانل در سطح کشور مطرح گردیده است و این نام در واقع یکی از بانیان گسترش فرهنگ استفاده از نسل جدید رادیاتورهای پنلی در کشور ایران می باشد.

شرکت ونداد تهویه سپهر نماینده رسمی رادیاتور پنلی آتربان در استان اصفهان

فهرست